Hakkımızda

1994 yılında Zekeriya Başaran tarafından kurulan BAŞARAN ISI SİSTEMLERİ 1996 yılında Baymak  özel statülü bayiliği ile yükselişini sürdürmüş bugün 40 ilde 150 adet bayisiyle merkezi Ankara Balgat'ta bulunan Başaran Isı aynı zamanda Kayseri, Samsun ve İzmir'de  bölge şubeleriyle bayilik ve dağıtım organizasyonlarını sürdürmektedir. Bu alanda sektörün en önde gelen firmalarından birisidir. (detaylı bigi için www.basaranisi.com.)


BAŞARAN PROJE LTD. ŞTİ. ise 2009 yılında kurulmuş olup grup bünyesinde faaliyetine başlamıştır.

BAŞARAN Proje AQUAMAB Su Arıtma ve İklimlendirme Sistemleri markasıyla su arıtma ve iklimlendirme grubunda kendi markasını oluşturmuştur.

AQUAMAB Merkez ve Showroomu Türkocağı cad. No:66 Balgat/ANKARA adresinde  faaliyetini sürdürmektedir.  TSE Belgeli Merkez servis-üretim hattı ve deposu Erciyes İşyerleri Sitesi No:80 Ostim/ANKARA adresinde hizmet vermektedir.

Isıtma ve soğutma grubunda ise sektörün önde gelen firmalarından Baymak Mak. San. A.Ş. ile çözüm ortaklığını sürdürmekte olup endüstriyel ve kurumsal alanda hizmetine devam etmektedir.


BAŞARAN GRUP bayilerine faaliyet gösterdiği her alanda her tür teknik desteği ve hizmeti vermeyi sürdürmektedir.GENEL MÜDÜR MESAJI

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ

AQUAMAB markasının doğuşu ve gelişimiyle ilgili sizlere kısaca bilgi vermek istiyorum.

2009 yılı Şubat ayında günlük gazete haberlerini takip ederken Türkiye’de yapılan özel hastane yatırımları ile ilgili bir haber dikkatimi çekti. Krize rağmen neden özel hastane yatırımlarının arttığını düşündüm ve makine mühendisimden bu konu ile ilgili araştırma yapmasını istedim. Sonuçta hastalıkların önemli bir bölümünün su ile bağlantılı olduğunu öğrendiğimde bu konuyla ilgilenmeye karar verdim.

Bu sektörle ilgilenmeye başladığımızda, sektörde istikrarsız bir görüntü ile karşılaştık. Bazı firmaların sadece bireysel pazarlama sistemi ile satış yapmakta olduğunu ve kendi bünyesinde satış ve servis hizmeti verdiğini gördüm. Ancak tamamen pazarlama sistemine bağlı olan bu söktörde ürün fiyatı nerdeyse 2-3 katına çıkmakta ve birbirine bağlı organizasyonlarla birkaç kişilik üye sistemiyle gruplar halinde para kazanmakta ve ürün pahalıya mal olmaktadır.Galeri

MERKEZ SHOW ROOM / AQUAMAB

AQUAMAB MERKEZ DEPO

AQUAMAB MERKEZ SERVİS

EĞİTİM VE TOPLANTI SALONU

ARAÇLAR

BAŞARAN ISI SHOWROOM

KAYSERİ BÖLGE

SAMSUN BÖLGE

İZMİR BÖLGE

 

Haberler

SU ARITMA, SU ARITMA CİHAZI
AQUAMAB SU ARITMA VE YUMUŞATMA CİHAZLARI İLE, HEM KENDİNİZİN HEM DE SEVDİKLERİNİZİN SAĞLIĞINI GARANTİ ALTINA ALIN.Su Arıtma, Su Arıtma Cihazı, Su Arıtma Cihazları, Su Yumuşatma, Su Arıtımı, Sistemleri

Basaranshop.com Açıldı!!!
Isıtma, Soğutma ve Su Arıtmada Aradığınız Herşey! ...

 

OLIMPIA SODEX FUARINDA!
Ve OLIMPIA Sodex'te kapılarını açtı! 4 - 7 Mayıs...

 

SODEX FUARI BAŞLIYOR!
AQUAMAB, Su arıtma, Su Yumuşatma, Endüstriyel Filtrasyon ...

 

OLIMPIA 2016 YAPI DECOR FUARINDA!
Başaran Su Arıtma Sstemleri,17-20 Mart tarihleri arasında...

 

3-5 Eylül 2015 IWE İSTANBUL WATER EXPO FUARINDAYIZ
Aquamab'ın güçlü markası Olimpia 3 - 5 Eylül arası...

 

Kampanyalar